Skip links

Madera

Zielony raj na Atlantyku

Madera leży na Atlantyku, tysiąc kilometrów na południowy zachód od Lizbony. Zwana jest wyspą wiecznej wiosny, przez swój specyficzny klimat i bujną roślinność. Rozmiarem nie jest duża – można ją objechać w 3 godziny dookoła. Jednak ilość atrakcji i krajobrazów, jakie oferuje Madera, jest imponująca. Od wysokich klifów, przez winnice, kolorowe ogrody botaniczne z egzotycznymi kwiatami, lasy wawrzyńcowe, które kiedyś pokrywały całą Europę, setki wodospadów, czarne plaże po ciche wioseczki rybackie.

Nie lubimy nudów, z wyjazdu staramy się wycisnąć ile się da, od rana do wieczora. I Madera daje nam możliwość spędzenia aktywnego tygodnia w otoczeniu pięknej przyrody. Do tego smaczna kuchnia, no i to co chcę by nas wyróżniało – noclegi w pięknej willi na wzgórzu z widokiem na ocean. I wieczorne imprezy przy maderskim niepowtarzalnymi winie z fajnymi ludźmi, których zawsze Onewaytravel dziwnym trafem przyciągało 🙂

Sprawdź szczegóły

TERMIN WYJAZDU/CENA

17-24 września (sobota-sobota)

wylot z Katowic o godz. 16:20, powrót o godz. 3:30 w nocy z wtorku na środę

Cena: 2970 zł

obejmuje:

  • bezpośrednie przeloty z Katowic na Maderę z małym bagażem podręcznym
  • 7 noclegów w willi
  • wynajem aut
  • opiekę wyjątkowego kierownika wycieczki
  • ubezpieczenie turystyczne

cena nie obejmuje:

  • wyżywienia
  • dodatkowego bagażu
  • wejść do atrakcji
  • benzyny, opłat za parkingi
  • dobrowolnego ubezpieczenia od uszkodzenia auta (90 zł/os.)

Atrakcje

Ponta de Sao Lourenco – Półwysep Świętego Wawrzyńca

Czarna plaża Seixal

Lasy wawrzynowe

trekkingi do punktów widokowych

schronisko górskie Casa das Queimadas

Dolina Zakonnic

Vereda Larano – szlak pieszy przez serce Madery

kąpiele w naturalnych basenach

NOCLEGI

Piękna willa położona na wzgórzu z widokiem na ocean. Składa się z 6 osobnych apartamentów i 4 łazienek. Powierzchnia całego obiektu to 250 m2. Na zewnątrz podgrzewany basen. Duży przestronny taras idealny do wieczornych degustacji maderskiego wina. Kompletnie wyposażona kuchnia. Ogólnie miejsce na wypasie 🙂

Chcesz pojechać z nami?
Zapisz się przez formularz online!

Zapisy online

O nas

Kilka słów o mnie

Onewaytravel powstało zupełnie przypadkiem 10 lat temu – od wakacyjnych planów, których nie chciałem realizować samotnie. Szukałem wtedy osób, które chciałyby dołączyć do moich wakacji życia. Od tego czasu takich “wakacji życia” przeżyliśmy niezliczoną ilość.

Prezentujemy zupełnie wyjątkowe podejście do podróży. Staramy się tak dopasować organizację wyjazdu i program wycieczki, by odpowiadał indywidualnym potrzebom uczestników. Bo sztuką organizacji wyjazdów turystycznych jest reagowanie na niespodziewane sytuacje, które zawsze się zdarzają. Wyjeżdżamy w małych kameralnych grupach. Zalety wyjazdów grupowych są niezliczone – poznacie nowych przyjaciół, z podobnym podejściem do życia jak Wy.  U nas zawsze panuje świetna atmosfera, bo Onewaytravel przyciąga wspaniałych ludzi. Nie wiem dlaczego tak jest, ale tak jest 🙂

Dzięki organizacji większej ilości wyjazdów jesteśmy w stanie wynegocjować świetne oferty na bilety lotnicze, wynajem aut albo noclegów. To umożliwia nam organizację wyjazdów w naprawdę niskich cenach, których nie znajdziecie nigdzie indziej. Od początku wychodzę z założenia, że wyjazd nie może być droższy, niż koszt, jaki poniósłby uczestnik organizując go samodzielnie na własną rękę.

Nie reklamujemy się, nie jesteśmy mistrzami social media i koloryzowanych zdjęć. Działamy dzięki poleceniom i rekomendacjom. Nasi uczestnicy z nami wyjeżdżają, bo usłyszeli wcześniej od znajomych, że z Onewaytravel było fajnie.

Czasem w podróży przydarzają się różne niespodzianki, może nie zawsze jest wygodnie, ciepło i ekskluzywnie – ale czy nie właśnie nie takie są wycieczki, które przyjemnie wspominamy całe życie?

Gdzie z nami pojedziesz?